Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 59m2 VO CENTAR

260 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 21 фев. 12:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 80м2 ВО АЕРОДРОМ 250 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN OD 75m2 VO DEBAR MAALO 350 EUR
2 SOBEN STAN 64M2 VO AERODROM 220 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 50M2 VO CENTAR 270 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава двособен реновиран стан/куќа 59м2 во Центар, кој се наоѓа на поткровје од вкупно 3 ката. Станот се состои од дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, купатило и тераса.

Број на соби: 2
Квадратура: 59 m²
Греење: Струја
Спрат: Поткровје
Тип на станот: Во куќа
Состојба: Реновиран
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југоисток
Адреса: бул. Илинден

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 507

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071-206-469
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO BUNJAKOVEC 260 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 41M2 VO CENTAR 200 EUR
SE IZDAVA 5 SOBEN STAN 125M2 VO KOZLE 530 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 64m2 VO KARPOS 4 12 000 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации