Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60m2 VO CENTAR GRAD PARK

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 23 фев. 15:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 2SOBEN STAN 56M2 VO CRNICE 650 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 100m2 VO CENTAR G ZID 430 EUR
LUXURY APARTMENT 132M2 FOR RENT IN CENTER BUNJAKOV 600 EUR
 SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 450m2 VO MADZARI 1 400 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава двособен стан со површина од 60м2 во Центар пред влезот во Градски парк до кафе Ван Гог на ул.Михаил Цоков.
Станот се издава комплетно луксузно наместен и располага со една спална соба, дневна соба со трпезарија и кујна, купатило и балкон.
Станот е новоградба.
Се наоѓа на 1 кат во зграда од 4 ката без лифт.
Ориентационо станот гледа на западна страна.
Греењето е централно.

Број на соби: 2
Квадратура: 60 m²
Греење: Централно
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Луксузен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: Нема
Ориентација: Запад
Адреса: ул. Михаил Цоков

ШИФРА 4220

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
3 SOBEN STAN 90M2 VO CENTAR 1 000 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 64m2 VO CENTAR 250 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN SPRAT OD KUKA 60M2 130 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 52M2 VO KISELA VODA 280 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации