Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 50M2 VO CENTAR

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 фев. 15:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 4-SOBEN STAN 80м2 VO KISELA VODA RASAD 300 ЕУР
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 63м2 ВО АЕРОДРОМ 230 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 42m2 VO AERODROM 160 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 50m2 VO AERODROM 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава двособен стан со површина од 50м2 во Центар.
Станот е комплетно наместен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон.
Се наоѓа на мирна локација во нова зграда на 5-ти кат во зграда од 5 ката. Зградата има лифт.
Има централно парно греење кое е исклучено, а има и клима уреди во двете соби.
Има сопствено паркинг место во подземна гаража.

Број на соби: 2
Квадратура: 50 m²
Греење: Струја
Спрат: 5 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Година на градба: 2010
Година на реновирање: 2018
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Гаража
Ориентација: Запад
Адреса: ул. 9 Мај

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1070

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA 220M2 VO KOZLE 1 300 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 105M2 VO SOPISTE 350 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 74m2 VO CENTAR 295 ЕУР
SE IZDAVA 2-SOBEN STAN 50м2 VO AERODROM 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации