Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 80m2 VO CENTAR

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 31 јан. 14:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN 64m2 VO KARPOS 350 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 75m2 VO CENTAR 370 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 55M2 VO CENTO 130 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 120M2 VO KOZLE 1 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава трособен стан со површина од 80 м2 во Центар на ул. Пролет карши Феријален дом.
Се наоѓа на високо приземје од вкупно 4 ката, нема лифт.
Станот е реновиран, наместен истиот има 2 спални соби и 2 тераси.
Има градско парно.
Обезбеден со алуминиумски ролетни.
Станот може да се пренамени за деловен простор, со оглед дека е во Центар со паркинг простор до него, одлична видливост од главната улица и подрум од 17 м2.

Станот е слободен од 01.01.2018 год.

Цена на изнајмување: 300 ЕУР / месечно
со една кирија аванс.
Цена на изнајмување за деловен простор:
400 ЕУР / месечно
со една кирија аванс.

Број на соби: 3
Квадратура: 80 m²
Греење: Централно
Спрат: Приземје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Реновиран
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 2 Балкони
Број на бањи: 1
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: ул. Пролет

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 748

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071206469
Leaflet
Se izdava deloven prostor 87m2 vo Centar 12 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN OD 87m2 VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN SATN 45м2 VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 56m2 VO KISELA VODA 270 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации