Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 86M2 VO CENTAR

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 15 фев. 11:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 75m2 VO CENTAR 550 ЕУР
SE IZDAVA STAN/DELOVEN PROSTOR 1263m2 VO AERODROM 350 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 47m2 NA VODNO 500 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 105M2 VO SOPISTE 350 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава трособен стан со површина 86м2 во Центар во кулите наспроти Рамстор. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, посебна кујна, тераса, два тоалета и два шпајза. Станот се наоѓа во зграда на 12 кат од вкупно 12 ката. Зградата има лифт.

Број на соби: 3
Квадратура: 86 m²
Греење: Централно
Спрат: 12 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: Тераса + 1 Балкон
Број на бањи: 2
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Север
Адреса: ул. Св. Кирил и Методиј

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1086

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 69m2 TAFTALIDZE 600 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 50m2 VO DEBAR MAALO 280 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 50m2 VO CENTAR 220 ЕУР
SE IZDAVA STAN/DELOVEN PROSTOR 1263m2 VO AERODROM 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации