Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN OD 120M2 VO CENTAR

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 фев. 16:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 2SOBEN STAN 34m2 VO NOVO LISICE 200 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 53m2 VO CENTAR 330 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 68m2 VO KAPISTEC 450 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 125m2 VO DEBAR MAALO 1 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава трособен стан со површина 120м2 во Центар. Станот е полунаместен и располага со една дневна соба, две спални соби, кујна, два балкони и купатило. Се наоѓа во зграда на 6 кат од вкупно 11 ката + поткровје. Зградата има лифт. Станот е во инзвонредна состојба, погоден е и за канцеларии.

Број на соби: 3
Квадратура: 120 m²
Греење: Централно
Спрат: 6 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Полу наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 2 Балкони
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: ул.Народен фронт

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1076

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 56m2 VO KISELA VODA 270 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 50m2 VO KISELA VODA 200 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO AERODROM 220 ЕУР
SE IZDAVA 2SOBEN STAN 35m2 VO KISELA VODA RASADNIK 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации