Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO KUKA 71M2 VO CENTAR

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 фев. 16:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 52M2 VO KISELA VODA 280 EUR
SE IZDAVA TRSOBEN STAN 73m2 VO AERODROM 280 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO KUKA 66M2 VO KARPOS 250 EUR
Garsonjera  48m2 vo Porta Vlae 180 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава 3-собен стан со површина 71м2 во Центар, кај Градски ѕид. Станот е комплетно наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна со трпезарија, купатило и логија. Станот е опремен со клима уред и вклучен Интернет. Станот се наоѓа во зграда на 4 кат од вкупно 6 ката. Зградата има лифт.

Број на соби: 3
Квадратура: 71 m²
Греење: Струја
Спрат: 4 кат
Тип на станот: Во куќа
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: ул. Кочо Рацин

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1079

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 37M2 VO AERODROM 280 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 90M2 VO AERODROM 600 EUR
Se izdava stan od 44m2 Rent apartment of 44m2 400 EUR
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 98m2 VO KAPISTEC 450 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации