Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3SOBEN 82m2 VO CENTAR

450 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 22 мај 13:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA CETVOROSOBEN DUPLEKS 118m2 DEBAR MAALO 700 EUR
SE IZDAVA 4-SOBEN STAN 80м2 VO KISELA VODA RASAD 300 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 300 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 60m2 VO CENTAR 300 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава 3-собен наместен,реновиран стан 82м2 во Центар со прекрасен поглед на Водно на последен спрат во зграда со лифт.Станот има две спални,едно купатило и едно гостинско wc и сите соби се со поглед на Водно и со многу светлина. Доколку сакате тишина и убав поглед на цело Водно станов е за Вас!
Цената за изнајмување е фиксна. Се наоѓа во зграда на 6/6 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5358

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Кон почеток