Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 150m2 VO CENTAR POZADI RA

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 02 дек. 11:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 60m2 VO KARPOS 1 260 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 38m2 VO AERODROM 12 000 МКД
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN OD 140m2 VO BUNJAKOVEC 400 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 59m2 VO KARPOS 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава четворособен стан со површина од 150м2 во Центар позади Рамстор на ул.50. Дивизија.
Станот се издава комплетно опремен и располага со 3 спални соби, дневна соба, кујна, трпезарија, централно парно греење, клима уреди во секоја соба, 2 купатила, голема тераса и паркинг гаража.
Станот се наоѓа на поткровје во зграда со лифт и гледа на источна и јужна страна.
Греењето е централно.

Број на соби: 4
Квадратура: 150 m²
Греење: Централно
Спрат: Поткровје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Тераса
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: ул. 50. Дивизија

СТАНОТ ЌЕ БИДЕ СЛОБОДЕН ОД 01. ДЕКЕМВРИ, 2019 год.

ШИФРА 4699

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
SE IZDAVA SPRAT OD KUKA 3 SOBEN 100m2 VO KOZLE 400 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 70m2 VO CENTAR 400 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA NA VODNO 1 200 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 74M2 VO KAPISTEC 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации