Објавени: јан. 16 2022 10:45

Se izdava cetirisoben stan Kapistec Zebra pogoden za firma

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 16 10:45
Прегледи: 78
Izdavam cetirsoben stan na prv sprat vo Kapistec, prvata zgrada do TC Zebra, prazen, so namestena kujna i vgradeni plakari. Pogoden za firma. So parno greenje. Pozicija - severoistok (prema park)
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации