Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava cetvorosoben namesten stan vo Debar Malo

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Milka 27 мај 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Izdavam cetvorosoben komplet namesten stan do Gradezen fakultet-Debar malo. Stanot e pogoden za tri osobi. Tel. 075/ 743 599 i 075/ 281 514
Milka
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации