Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC

400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Томе Вчера 20:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Површина
Се издава деловен простор во капиштец(36+44) цената е 5 евра од квадрат,паркинг место x2,во одлична состојба.
Томе
070217893
Leaflet
Кон почеток