Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DUKAN KAJ KATOLICKA

600 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: ////// 15 фев. 11:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
SE OZDAVA DUKAN KAJ KATOLICKA CRKVA

NA TRI NIVOA , WC PROSTORII ZA KANCELARII
KUJNA.

CENA 600e
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации