Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN POSEBNA KUJNA REKORD

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил* 15 јан. 13:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
DVOSOBEN POSEBNA KUJNA VOENA BOLNICA 200 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN TOBAKO 2 270 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN KAJ HOTEL KARPOS 300 ЕУР
DVOSOBEN PRAZEN REONSKI CENTAR AERODROM 220 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
SIFRA 765
POVRSINA 50 KAT 2
Dnevna soba
Posebna kujna so trpezarija
Posebna spalna soba
Greenjeto e na struja centralnoto greeenje e iskluceno


++++++++ BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA +++++++

Aerodrom centar kisela karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Visit our store page
Show on the map
078305161
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
SE IZDAVA DVOSOBEN RAMPA KISELA VODA 200 ЕУР
DVOSOBEN PRIPOR AMERICAN CONSTRUCTION 8 000 МКД
TROSOBEN UBAV SPROTI ZEBRA ZEGIN DIREKCIJA KAPIS 280 МКД
SE IZDAVA TROSOBEN NOV VO TAFTALIDZE 300 ЕУР
Кон почеток