Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN PRAZEN ZELENO PAZARCE

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил* 18 септ. 14:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
Se izdava dvosoben polunamesten stan  Katolicka vo Centar 200 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN NOV REPTIL TOBAKO DVA 250 ЕУР
Se izdava nov dvosoben stan na Sampionce 220 ЕУР
CETVOROSOBEN N LISICE PARK TOSE PROESKI 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
SIFRA 340
POVRSINA 60 KAT prizemje
Dnevna soba
Elementi od kujna
Posebna spalna soba
Greenjeto e centralno

STANOT SE IZDAVA ZA DELOVEN PROSTOR

++++++++ BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA +++++++

Aerodrom centar kisela karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078305161
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
se izdava TROSOBEN PRAZEN KAJ HOTEL RUSIJA 200 ЕУР
DVOSOBEN K VODA STOPANSKA BANKA OPSTINATA 200 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN NOV STAN KAJ KAM MARKET MICURIN 260 ЕУР
IZDAVAME DVOSOBEN BLIZU PIOM I RED CAFE AERODROM 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации