Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben stan 50m2 karsi Drzavna bolnica

Се изнајмува од: Dani 28 јан. 11:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: Ул. Водњанска
Површина: 50 m2
Локација: Центар, Скопjе
Се издава стан во нова зграда на Водњанска, карши Државна Болница. Се наоѓа на 2ри кат во зграда од 4ри ката. Станот е потполно наместен со нов мебел, клима, flat screen телевизор, сопствено парно на струја. Има паркинг под зградата.
Нема посетени огласи
Кон почеток