Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 74m2 VO CENTAR

295 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 17 дек. 12:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 50m2 VO DEBAR MAALO 280 ЕУР
СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 51м2 ВО КИСЕЛА ВОДА 300 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO CAIR 320 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 57M2 VO CENTAR VERO CEN. 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава 2-собен стан 74м2 во Центар. Станот е полунаместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и два балкона. Се наоѓа во зграда на 1 кат. Зградата нема лифт. Станот е погоден за деловен простор.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ЈАНУАРИ, 2021 ГОДИНА.

ШИФРА 6599

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.facebook.com/novagrup0
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 45m2 VO AERODROM 240 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN OD 95m2 VO DEBAR MAALO 450 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA 200M2 VO ZLOKUKANI 1 200 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 76m2 VO KARPOS 4 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации