Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN KAJ KATOLICKA

290 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 31 окт. 13:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra: P-46705
Se izdava dvosoben stan vo Centar kaj Katolicka, 60m2, na 4 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba. Stanot e komplet opremen.
Cena:290evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA STAN VO KARPOS 4 310 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 2 250 EUR
SE IZDAVA STAN SO EDNA SPALNA SOBA VO CENTAR 300 EUR
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 350 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации