Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 04 јул. 12:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Шифра:P-05648
Се издава двособен стан во Мичурин,40м2,на 4 кат .Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:200евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 077/431-854 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
Агенција за недвижности
Visit our store page
Дебарца 13/3 Show on the map
078/262-254 078/262-253
http://perfectestate.mk/
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1615 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
SE IZDAVA DUPLEX TROSOBEN VO CENTAR KAJ GRCHKA 450 ЕУР
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN KAJ KLINIKA 320 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 450 ЕУР
Кон почеток