Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben stan kaj Univerzalna

Се изнајмува од: STAN 20 јул. 19:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: Centar, ul. Adolf Ciborovski
Површина: 40 m2
Локација: Центар, Скопjе
Se izdava dvosoben stan 40m2, na 3ti kat so lift vo nova zgrada, kompletno opremen, so niski mesecni trosoci, ednas mesecno generalno cistenje na stanot, Cena 260e. Kontakt: 078 367 357
Нема посетени огласи
Кон почеток