Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 23 апр. 13:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:P-69463
Се издава двособен стан во Центар кај Кјуби,54м2,на 4 кат со централно греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:250евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е-mail.perfect.nedviznosti@gmail.com
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOSH1 350 EUR
SE IZDAVA CETIRISOBEN STAN VO KARPOSH 3 700 EUR
DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 0 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 160 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации