Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 06 јул. 12:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se izdava stan od 48m2 so 1 spalna soba, na 4 kat so gradsko parno, kompletno opremen vo blizina na EVN -Bunjakovec.Cena 220 evra mesecna zakupnina.
Za podetalni informacii javete se 078/339-362

Evidenten broj :18763

ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата
Ekskluziven deloven prostor od 110m2 vo Centar 1 300 EUR
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO CENTAR 400 EUR
Se prodava 4 soben komoten komplet namesten stan vo Kozle 112 000 EUR
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO AERODROM 230 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации