Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 10 мар. 12:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:P-44407
Се издава двособен стан во Дебар Маало кај Броз кафе,35м2,на 1 кат .Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:220евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253 078/262-954
е-mail.perfect.nedviznosti@gmail.com
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA CETIRISOBEN STAN VO AERODROM 350 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 300 EUR
KUKA NA PRESPANSKO EZERO STENJE 42 000 EUR
SE IZDAVA NOV TROSOBEN PRAZEN STAN VO AERODROM 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации