Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 1

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 26 септ. 11:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 260 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 280 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:P-57505
Се издава двособен стан во Карпош 1кај ЗОО,40м2,на 5 кат со централно греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:250евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 10 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA 260 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 340 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации