Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 2

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 19 јун. 10:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:P-58310
Се издава двособен стан во Карпош 2 кај Машински факултет,50м2,на 1 кат со сопствено греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:300евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 250 EUR
Se izdava dvosoben stan od 55m2 vo Micurin 250 EUR
SE IZDAVA PRAZEN CHETIRISOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA 350 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 270 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации