Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 3

170 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 19 септ. 13:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата

SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 4 300 EUR
SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN NA VODNO 500 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO MICURIN 250 EUR
LUKSUZNA KUKA VO SOPISTE 464 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:E-110536
Се издава двособен стан во Карпош 3 кај Лептокарија ,50м2,на 1 кат со централно греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:170евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е-mail.perfect.nedviznosti@gmail.com
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1 300 EUR
SE IZDAVA GARSONJERA VO KISELA VODA 250 EUR
SE IZDAVA TROSOBENS TAN VO AERODROM 300 EUR
SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации