Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 06 јун. 10:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1635 Огласи во продавницата

4 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE -
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO AERODROM 550 ЕУР
SE IZDAVA CHETIRISOBEN STAN VO AERODROM 200 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO DEBRA MAALO 950 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:P-20303
Се издава двособен стан во Кисела Вода Расадник,50м2,на 4 кат со централно греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:200евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1635 Огласи во продавницата
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 240 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 270 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 450 ЕУР
Кон почеток