Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava ekskluziven kompletno namesten nov stan

330 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Нада 20 септ. 00:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Комплетно наместен стан во Дебар Маало (Скопје Центар), 57 m2 на Партизански Одреди 42, Скопје со достапно паркинг место под зградата. Станот е светол опремен со модерен ентериер, нов, удобен и тивок. Станот е со целосно опремена кујна и сите удобности што ви се потребни.
Станот се наоѓа на само 10 минути пешачење од плоштадот во Скопје.
Цена: 330 € (месечна кирија) за период од една година.
Слободен од 01.07.2020
Контакт: Наде 0038975451511

https://www.google.com/maps/place/Bulevar+Partizanski+Odredi+42,+Skopje+1000,+Macedonia+(FYROM)/@41.998707,21.4204099,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x1354144eb001de57:0x48176cc78bb95ff!8m2!3d41.998703!4d21.4225986
Кон почеток