Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA EKSTRA LUKSUZEN APARTMA VO ADORA FLATRON

570 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: NEW HOUSE REAL ESTATE 20 септ. 11:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
NEW HOUSE REAL ESTATE

NEW HOUSE REAL ESTATE

263 Огласи во продавницата

DNEVNO IZDAVAME LUX APARTMAN VO CENTAR 0 МКД
IZDAVAME STAN VO KAPISTEC KAJ ZAVOD ZA VRAB. 400 ЕУР
SE IZDAVA RENOVIRAN STAN 70M2 VO NOVO LISICE 250 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KISELA VODA KAJ OPSTINATA 140 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Издаваме екстра луксузен апарман

· Локација –Стара рампа ( 600 м од плоштад Македонија )

· Големина 37м2 – Дневна,терпезарија,спална соба со француски балкон

· Спрат -11 , јужна оријентација (Водно)

· Невселуван ( прв подстанар)

· Греење – опционално (парно / клима )

· 24ч обезбедување и домарска служба

· Видеофон

· Паркинг место 16м2 во подземен паркинг (опционлено)

· Генерално чистење -1 месечно (обврзувачко,на трошок на сопственик)

· Нето цена на закуп 570еура +50 еура гаража

Контакт 078 412 413
NEW HOUSE REAL ESTATE
078 412 413
Leaflet
NEW HOUSE REAL ESTATE

NEW HOUSE REAL ESTATE

263 Огласи во продавницата
IZDAVAME STAN VO KOMPLEKS MAKEDONIJA 250 ЕУР
STAN OD 34m2 KAJ UNIVERZALNA SALA 36 000 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN POLUNAMESTEN  STAN VO AERODROM 0 ЕУР
EXTRA LUX KIRALIK DAIRELER SADECE BIZIM ELERIMIZDE 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации