Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava ekstra stan od 60m2 vo Debar Maalo

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Златко Вчера 20:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава комплетно убаво наместен стан од 60м2 во Дебар Маало - една спална, кујна и дневна соба со сопствено парно на втори кат од стамбена зграда. Цена 250 евра.
Златко
078/437385
Кон почеток