Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava ekstra stan vo Gradski zid Centar

400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: марија Вчера 07:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава стан од 50м2 - целосно реновиран и комплетно НОВ уреден во современ – стил со традиционален дизајн.
Станот располага со две спални соби и дневна со комплетна кујна - машина за миење садови, машина за перење, клима уред и сите останати елементи неопходни за удобен престој. Станот е на трети кат со лифт. Предност имат лица кои се заинтересирани за подолг престој.
марија
070 681 169
Leaflet
Кон почеток