Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA EXTRA STAN VO KAPISTEC

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Robert 29 ноем. 13:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Robert

Robert

867 Огласи во продавницата

Extra stan vo Centarot na gradot 250 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NA VODNO 200 ЕУР
Se izdava trosoben stan vo Kapistec 350 ЕУР
Se izdava trosoben vo Taftalidze 1 230 ЕУР
SIFRA 226
Se izdava kompletno namesten dvosoben stan vo kapistec. Na 14ti kat so lift prekrasen pogled na gradot.
Opremen so klima. Se sostoi od dnevna so kujna, Spalna , Kupatilo i Balkon. Ima obezbedeno parking mesto, Cenata e pregovorliva.
Kontakt: 070/317-369
Leaflet
Robert

Robert

867 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM SKOPJANKA /10 220 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN KAJ RAMPA NAJDOBRA CENA 240 ЕУР
Nov dvosoben stan kaj Monte Negro Juzen Bul. 230 ЕУР
Extra stan vo Centarot na gradot 250 ЕУР
Кон почеток