Објавени: јан. 15 2022 09:10

Se izdava garsonjera od 22m2 vo Centar

Објавени: јан. 15 09:10
Прегледи: 1491
Се издава ново убаво и комплетно наместена гарсоњера од 22м2 во строг центар,позади Народна банка на РМ (Маџир маало). Станот е на приземје и е како дел од фамилијарна куќа, со засебен влез. Се издава и за пократок период, повелете видете го, за цената ќе се договориме. Со станот следува бесплатен интернет и телевизија.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации