Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA GARSONJERA OD 32M2 VO CENTAR

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 фев. 16:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA CETVOROSOBEN DUPLEKS 118m2 DEBAR MAALO 700 EUR
Luxury apartment Kozle 1 000 EUR
SE IZDAVA KUKA 170m2 VO PRZINO 750 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 60m2 VO CENTAR 400 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава гарсоњера 32м2 во Центар, позади Универзална сала. Станот е наместен и располага со дневна соба, кујна со шанк, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 3 кат од вкупно 4 ката. Зградата има лифт.

Број на соби: 1
Квадратура: 32 m²
Греење: Централно
Спрат: 3 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: Нема
Ориентација: Исток
Адреса: ул. Костурски херои

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1073

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 50M2 VO CENTAR 250 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 57M2 VO CENTAR VERO CEN. 200 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 50m2 VO AERODROM 200 EUR
SE IZDAVA STAN/DELOVEN PROSTOR 1263m2 VO AERODROM 350 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации