Македонски | Shqip | English |

Se izdava garsonjera pozadi Ramstor

Се изнајмува од: TATJANA 07 јун. 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Адреса: 50 divizija
Површина: 25 m2
Локација: Центар, Скопjе
Се издава гарсоњера позади рамстор во близина на медицински факултет .
Само 5 - 10 минути до центар
конткакт телефон 072551768
Нема посетени огласи
Кон почеток