Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava garsonjera vo centar KIRALIK DAIRE

180 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ANERcapital 21 авг. 16:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ANERcapital

ANERcapital

115 Огласи во продавницата

Se izdava stan vo Karpos1 KIRALIK DAIRE 260 EUR
Kuka vo Centar itno 225 000 EUR
Se izdava namesten stan vo Kisela Voda 130 EUR
Se otstapuva kafic CENTAR 0 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava garsonjera vo centar nad klinicki Centar
180e

Sifra:2353
ANERcapital
071/691-593 075/653-084
ANERcapital

ANERcapital

115 Огласи во продавницата
Se otstapuva kafic CENTAR 0 EUR
Se izdava nov stan pozadi Katolicka-KIRALIK DAIRE 300 EUR
Stan vo Aerodrom pozadi Capitol KIRALIK DAIRE 250 EUR
Se izdava kompletno namesten stan vo Kisela Voda 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации