Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava garsonjera vo Centar

Се изнајмува од: Mitko 09 авг. 10:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава гарсоњера 36 м2 комплет опремена во центар наспроти грчка амбасада. Цена по договор. Контакт телефон 078609146 Кочо.
Mitko
Кон почеток