Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava garsonjera vo centar

180 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 01 мар. 18:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2990 Огласи во продавницата

Garsonjera na ul Makedonija 200 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA GARSONJERA VO AERODROM 150 ЕУР
PLAC VO KATLANOVO NA MIRNA LOKACIJA 16 000 ЕУР
Se izdava garsonjera vo Kapistec Zebra 130 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Garsonjerata e komplet opremena. Fali samo masina za perenje.

Evidenten broj : 28406
Kontakt : Marko
Tel. 078 329 047
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2990 Огласи во продавницата
Prekrasen stan vo blizina na Gradski Park 129 000 ЕУР
Stanovi vo gradba VLAE 950 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 24 000 ЕУР
Moderni kancelarii vo strog Centar 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации