Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava garsonjera vo Debar Maalo

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Телефон 28 јун. 13:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Издавам гарсоњера во Дебар Маало (25м2), целосно опремена, 3 спрат (од 4), лифт. Цена: 200 евра/месечно. Телефон: 076887766
Телефон
076887766
Кон почеток