Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava komplet namesten stan vo strog Centar

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Билјана 27 фев. 11:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава комплет наместен 2 собен стан во строг Центар на Скопје. Со клима, на 2 кат. Веднаш вселив.
Билјана
071386776
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации