Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMSTEN STAN NA VODNO

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 14 дек. 15:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
MAGACINSKI PROSTOR VO TAFTALIDZE 2 300 ЕУР
PLAC NA VODNO NAD OU KOCO RACIN 330 000 ЕУР
Stan vo Gradski zid Hotel Bristol 82 000 ЕУР
Opremen kancelariski prostor vo Debar Maalo 700 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН НОВ СТАН НА ВОДНО (ХОТЕЛ ЛЕОНАРДО).
ПОВРШИНА 90 М2
2 СПАЛНИ СОБИ
2 КУПАТИЛА
1 КАТ
СОПСТВЕНО ПАРНО
ОРИЕНТАЦИЈА СЕВЕР
НАМЕСТЕН СО НОВ МЕБЕЛ

ЦЕНА 400 ЕУР

ШИФРА М05
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Se iznajmuva preubav namesten stan Nova zeleznicka 350 ЕУР
Se iznajmuva nov prazen stan vo Aerodrom so garaza 160 ЕУР
Dukjan vo Kapistec kaj TC Zebra 25 000 ЕУР
Odlicen plac so 4markici vo Keramidnica 255 000 ЕУР
Кон почеток