Македонски | Shqip | English |

Se izdava kompletno opremen stan pozadi Katolicka

Се изнајмува од: Рада 28 јан. 01:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: ул. Диме Аницин 13/1
Површина: 40 m2
Локација: Центар, Скопjе
Комплетно опремен ,дневна ,кујна ,спална и WC.Погоден за парови.Во околината има супермаркет ,теретана ,кафе бар ,ресторан...Цена 200 евра фиксна !
Нема посетени огласи
Кон почеток