Објавени: мар. 19 2022 12:12

Se izdava kompletno sovremeno opremen stan

ЕУР

/ месечно
Објавени: мар. 19 12:12
Прегледи: 2526
Во строг Центар на градот. Во близина на Клинички центар, Медицински факултет, Европски универитет, НЛБ, комплетно опремен. Погоден за 1 или 2 лица.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации