Оглас од претпријатие Објавени: јул. 09 2021 12:10

Se izdava luksuzen dupleks nasproti Univerzalna

ЕУР

/ месечно
Објавени: јул. 09 12:10
Прегледи: 1
SILVER City Partner agencija izdava LUKSUZEN DUPLEX SPROTI UNIVERZALNA. Stranot e so povrshina od 100 m2 i raspolaga so:
- golema dnevna soba
- kujna
- trpezarija
- 2 banji
- 2 spalni
- balkon so prekrasen otvoren pogled

cena: 500 eur
kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации