Македонски | Shqip | English |

Se izdava luksuzen stan vo Cent za kratok prestoj

Се изнајмува од: Koki 07 јун. 11:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

28 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Површина: 67 m2
Локација: Центар, Скопjе
Se izdava 1 stan so edna spalna i 2 stan so 2 spalni sobi vo ista zgrada za kratok prestoj i biznis poseti vo centar kaj soborna crkva luksuzno opremeni so nov mebel vo nova zgrada so parking tel 077520-747
Нема посетени огласи
Кон почеток