Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LUXUZEN STAN CENTAR POZADI RAMSTOR 126m2

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: UNIVERZUM 05 јул. 10:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR GZID 89m2 Z PAZAR 1 000 ЕУР
CENTAR G ZID BUL K RACIN 91M2 0 ЕУР
CRNICE NOV STAN 65m2 1000 EVRA 1 000 ЕУР
CENTAR G ZID SOBOREN HRAM 85M2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava luxsuzen stan od 126m2 gradba 2003 god pozadi Ramstor na 1 kat so parno i lift CENA 750evra sifra 3241 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR SPROTI SOBOREN NOV STAN 52M2 1 300 ЕУР
DELOVEN PROSTOR 130M2 UL 29 NOEMVRI 12 ЕУР
NEOPLANI MNOGU POVOLNO 0 ЕУР
PONUDA NA STANOVI  CENTAR 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации