Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten dvoosben stan vo Centar

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Борис 17 апр. 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава наместен, двособен стан од 53 m2 (дневна, кујна, трпезарија, спална, балкон, работен дел), на 1/2, со парно, клима, во Центар позади Универзална Сала (зграда од 2012 година), мобилен за контакт: 070 540 824)
Борис
070540824
Leaflet
Кон почеток