Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO RASADNIK

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: NEW HOUSE REAL ESTATE 03 мај 13:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
NEW HOUSE REAL ESTATE

NEW HOUSE REAL ESTATE

263 Огласи во продавницата

Se izdava stan vo Kapistec sproti Zavod za vrabotuvanje 200 ЕУР
IZDAVAME TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
EKSTRA STAN KARSI ZEBRA KAPISTEC 0 ЕУР
STAN VO ZELEZARA VO KULITE 55 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса

IZDAVAME DVOSOBEN STAN VO RASADNIK VO POVRSINA OD 47 M/2 ,NA PRVI KAT,SO TERASA,KOMPLETNO OPREMEN SO SITE POTREMNI ELEMENTI ZA DOMAKINSTVO.

****** CENA PO DOGOVOR *****

TEL 078 412 413
NEW HOUSE REAL ESTATE
078 412 413
Leaflet
NEW HOUSE REAL ESTATE

NEW HOUSE REAL ESTATE

263 Огласи во продавницата
STAN  66m2 NA PRIZEMJE VO NOVO LISICE 0 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN AERODROM KAJ POLUKLINIKA 0 ЕУР
TROSOBEN STAN VO ZELEZARA 666 ЕУР
Izdava garsonjera vo reonski centar Aerodrom 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации