Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan 54m2 vo Centar

230 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: gjorgi 18 апр. 19:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Izdavam namesten stan vo centar 54 m2 na prizemje so klima ,i privatno parno .Stanot ima mali mesecni trosoci
Stanot se naoga blisku do t.c Zebra

Tel 075358587 dejan
tel 070365947
tel 075363107 ivanka
Кон почеток