Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA NAMESTEN STAN CENTAR KAJ SIMPO CRNICE

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 19 мај 11:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

797 Огласи во продавницата

Urban Living gradezno zemjiste vo Vlae 150 000 ЕУР
URBAN LIVING  68M2 VO KARPOS 3 56 500 ЕУР
URBAN LIVING PRODAVA STAN VO LEPTOKARIJA 48 000 ЕУР
Se izdava 3sob stan do Holandska ambasada CENTAR 350 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
- Lokacija: Centar / Crnice vo blizina na nadvoznikot i Simpo
- Relativno nova zgrada, 4 kat so lift
- Dvosoben 48m2
- Spalna, dnevna so trpezarija i kujna, kupatilo i balkon
- Kompletno opremen
- Greenje na struja
- Niski tekovni trosoci

Cena: 230 evra
Poveke informacii na:
078 288 932 - Darko
078 967 010 - Silvana
SIFRA: 3029
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Посетете ја нашата продавница
Rimska 3 Прикажи на мапата
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
  Online
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

797 Огласи во продавницата
Stan vo Karpos 4 vo ruskite zgradi 0 ЕУР
Kuka vo gradba Radisani na ubavo mesto 73 000 ЕУР
IZDAVAME SUPER STAN RENOVIRAN KAJ HOTEL RUSIJA 280 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ izdava luksuzen stan 167m2 na Vodno 1 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации